Obsługa półki

Obsługa Półki

W naszej ofercie znajduje się również opieka handlowa nad półką w zakresie przywrócenia wyglądu zgodnego z planogramem, omówienia, zaplanowania i doradztwa w organizacji, promocji i ekspozycji, wykonania sugerowanego zamówienia oraz wystawienia produktów po dostawie.

Organizacja promocji

Duże doświadczenie przy wieloletniej pracy z sieciami stacji paliw.
Uatrakcyjnienie handlu w obsługiwanych placówkach detalicznych realizowane jest poprzez plany promocyjne budowane poprzez zapotrzebowanie Partnera Handlowego, analizę potrzeb Klientów i możliwości Dostawców. Wybór form aktywizacji sprzedaży dokonywany jest w zależności od produktów, pory roku oraz wyznaczonego celu. Dobór promocji ściśle uzależniamy od analiz przeprowadzanych przy obsłudze półki.

Na wyposażeniu posiadamy także wydajne zgrzewarki. pozwala nam to na świadczenie usług w zakresie zgrzewania zestawów, przygotowywania ofert specjalnych dla naszych klientów. Wśród tych usług są także przygotowanie pakietów promocyjnych, atrakcyjnych zestawów ze specjalnymi naklejkami i etykietami wedle potrzeb klienta.

Tworzenie planogramów

Dwa razy do roku proponujemy naszym partnerom handlowym uaktualnienia planogramu (wiosenno-letni i jesienno-zimowy) dostosowując ofertę do pory roku oraz zmieniającej się sytuacji w rotacji produktów (nowe produkty, reklamy medialne Dostawców).

Asortyment

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu Mateus

Sprawdź Ofertę

Galeria

Zobacz więcej