Transport

Najwyższa jakość transportu. Bezpieczeństwo i terminowość dostaw

Każdy samochód w naszej flocie wyposażony w nadajnik GPS. Wiemy gdzie dokładnie znajduje się dostawa i kiedy dotrze na miejsce.

TransportTo właśnie sprawny transport jest podstawą wysokiej jakości naszych usług. Posiadamy nowe samochody dzięki czemu ich awaryjność jest bardzo niska, a ryzyko opóźnienia w dostawach znikome. Samochody spełniają najwyższe normy sprawności technicznej i bezpieczeństwa, co daje gwarancję, że produkty zostaną dostarczone bez usbezpieczeństwozkodzeń i w terminie. Nasi kierowcy przechodzą systematycznie szkolenia w celu poprawy bezpieczeństwa dostaw. Jako firma posiadamy wypracowane procedury w nietypowych i niebezpiecznych sytuacjach. Zdajemy sobie sprawę, że kwestia szybkości i pewności dostaw to podstawa stabilnej współpracy. Sprawnie działający transport w połączeniu z wzorową logistyką zapewniają najwyższą jakość usług.

Naszymi atutami są:

  •     Kompletna i kompleksowa obsługa transportowa naszych klientów
  •     Pełen nadzór nad  ładunkiem przez cały czas trwania transportu
  •     Bezpieczeństwo dostaw
  •     Szybkie terminy dostaw - szczególnie przy zmianie warunków pogodowych (zima - płyn do spryskiwaczy).

 

Systemy lokalizacji poprzez GPS

Aby usprawnić sieć dostaw dla naszych klientów wprowadziliśmy system monitoringu naszej floty. Platforma, która działa  Online jest tym narzędziem, które monitorując flotę, w najlepszym stopniu odpowiada potrzebom nowoczesnej firmy dystrybucyjnej.

Jako nowoczesny system monitoringu zapewnia niezawodną kontrolę terminowości i jakości realizowanych dostaw. Jest szczególnie przydatny przy dostawach produktów o  ograniczonym terminie przydatności, lub produkcie sezonowym, na który jest duże zapotrzebowanie (np. płyn do spryskiwaczy). Dostarcza danych pomocnych w podjęciu decyzji o ewentualnej zmianie terminów dostaw, lub innym modyfikacjom.  Dokładne analizy planów dostaw pozwalają precyzyjnie dopasować warunki transportu i lepiej optymalizować cały łańcuch dostaw.

Dzięki temu, że w systemie monitoringu GPS jest możliwość raportowania niepożądanych zdarzeń jest  możliwość niemal natychmiastowego podjęcia działań neutralizujących skutki niekorzystnych  zdarzeń.

 

Asortyment

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu Mateus

Sprawdź Ofertę

Galeria

Zobacz więcej